DİĞER YARDIM VE FAALİYETLER (2010-…)

AFİYET VER KAMPANYASI (2020)

Kurban Bayramı öncesi Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı ve evine et giremeyen aileler için yapılan kampanyaya kulüp üyelerimiz ve sporcularımızın da destekleriyle 20 ailenin et ihtiyaçları için bağışta bulunduk.

SİİRTLİ ÇOCUKLARA SPOR MALZEMESİ (2020)

12 Haziran Anadolu Ajansı’nın yaptığı haberle Türkiye’de gündem olan günü Karantina döneminde Siirt’te temin ettikleri atıl araç lastikleriyle voleybol sahası yapıp voleybol oynayan Siirtli genç kardeşimize Eşofman,T-Shirt ve Spor Ayakkabı göndererek bir parça destek olmaya çalıştık.

ELAZIĞ DEPREMİ BATTANİYE YARDIMI (2020)

24 Ocak 2020 tarihinde merkez üssü Elazığ ili Sivrice ilçesine bağlı Çevrimtaş köyü olan deprem sonrası depremzedelere yardım amacıyla Bahçelievler Dede Korkut Anadolu Lisesi’nin düzenlediği kampanyaya ortak olarak destek olup depremzedelere battaniye yardımında bulunduk.


SOMA MADEN KAZASI YARDIM KAMPANYASI (2014)

Soma’da yaşanan ve Türkiye’yi yasa boğan maden faciası sonucunda kulübümüz bu acıyı bir nebze paylaşmak için 20 Mayıs 2014 tarihindeki Büyük Erkekler Yarı Final maçında üstünde #SOMA yazanynay SİYAH forma ile çıktı.

Maç sonucunda kulübün resmi facebook sayfası adresinden maçta giyilecek 14 formadan 13 ü 100 TL den başlayarak açık artırma ile satılarak Soma’ya yardım olarak gönderildi. 1 Numaralı forma ise kulüp tarafından alınarak ilerde kulüp merkezimiz olması sergilenmek üzere ayrıldı.