Genel HaberlerHaber

Her Set Bir Fidan Projesi Devam Ediyor

Bir voleybol kulübünden fazlası olma amacıyla sık sık sosyal sorumluluk projeleri içinde bulunan İstanbul Voleybol Kulübü, 5 Haziran 2021 Dünya Çevre Gününde hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesini 2022-2023 sezonunda da sürdürecek.

Tarihinde ilk kez bu sezon oluşturduğu Genç Takım ile altyapı liglerine katılacak İVK, ilk kez 2020-2021 sezonunda hayatta geçirdiği ve geçen sezonda sürdürdüğü Her Set Bir Fidan projesini bu sezon Genç Erkek ve Bölgesel lig maçlarında da sürdürecek.

Proje kapsamında voleybol takımlarının oynadığı resmi maçlarda kazandığı her set için bir adet fidan bağışında bulunulacak olan kulüp önceki sezonlarda kazandığı 17 set karşılığında 17 fidan bağışı gerçekleştirdi.

İstanbul Genç Erkekler liginde A Grubunda mücadele edecek kulüp Fenerbahçe ve Okyanus Koleji gibi ligin tecrübeli takımlarının yer aldığı 7 takımın bulunduğu grupta ilk 4 sıra içinde yer alıp final grubuna kalma mücadelesi verecek.

Kulübün resmi sayfası www.istanbulvoleybol.com ana sayfasında yer alan Fidan Sayacından güncel fidan sayısı görüntülenebilmekte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir