Genel HaberlerHaber

Yeter ki çocuklar gülsün, Yeter ki Çocuklar Voleybol Oynasın…

Birkaç gün sonra 10. Yaşını kutlayacak kulübümüz, Anadolu Ajansı muhabiri Fecri Barlık’ın çektiği fotoğrafla tüm Türkiye’de gündem olan, temin ettikleri atıl araç evlerinin yakınındaki boş arazide oluşturdukları voleybol sahasında maç yapan Siirtli çocukların fotoğrafına kayıtsız kalmamıştır.

Kulübümüz imkanları doğrultusunda 6 genç kardeşimizin hayallerini gerçekleştirebilmesi için küçücük bir katkıda bulunmuştur.

Halen Siirt’te ve civar illerde destek bekleyen bir sürü genç kardeşimiz ve köy okullumuz bulunmaktadır.

Bizce bir çocuğun mutluluğu onlarca kazanılmış kupadan daha değerlidir…

Kulübümüz 2015 yılında Van Gevaş Yunus Emre Ortaokulu, 2016 yılında kulübümüzün yönetim kurulu üyesi Mihrican Demir’in öğretmen olduğu Şırnak Beytüşşebap Aşağıdere Ortaokulu, 2017 yılında Bingöl Solhan Bölge Yatılı Okulundan sonra 2019 yılında Batman Kozluk Kız İmam Hatip Orta Okulu ve Diyarbakır Makam Dağı Anadolu Lisesine ve 2020 yılında da Muş Bağlar Köyü Bağlar Orta Okulu ve Selahaddin Eyyubi Anadolu Lisesine malzeme desteği sağlamıştır.

Siirt Merkez Afetevler Mahallesi’nde desteğe ihtyacı olan diğer kardeşlerimiz ve civar illerdeki köy okullarına destek için voleybol camiasın desteğini bekliyoruz.

Yardım yapmak isteyen sporcular ve kulüplere severek aracı olmaya hazırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir