Erkek Takımımız Türkiye 5.si

Turnuvaya 3 numaralı seri başı olarak başlayan Burak Balıbey ve Behzad Haddade’den oluşan erkek takımımız ise ilk turu maç yapmadan geçti.

İkinci tur maçında Kıbrıs temsilcisi Vakıflarspor ile karşılaşan ekibimiz ilk seti 13-21 kaybetmesine karşın ikinci seti 21-12 alarak maçı tie break setine taşıdı.Tie break setini 13-15 kaybeden ekibimiz sahadan şansız bir şekilde mağlup ayrıldı.

İkinci güne mağluplar grubunda başlayan erkek takımımız ikinci günün ilk maçını Beşiktaş ile yaptı.İlk seti 21-19 aldıktan sonra ikinci seti 20-22 kaybedince maç tie-break setine gitti.Final setini 15-12 kazanan sporcularımız yola devam ederken Beşiktaş’ı turnuva dışına itti.

Çeyrek finale kalma maçında Samsun 15 Temmuz Gençlik Spor ile karşılaşan ekibimiz sahadan rahat bir oyunla 21-11 ve 21-10 luk setlerle 2-0 galip ayrıldı.

Erkeklerde günün son maçında turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Nuri Şahin ve Caner Çiçekoğlu’ndan oluşan rakibi ile karşılaşan takımımız 16-21 ve 18-21 lik setle 2-0 mağlup ayrılarak kürsü şansını yitirdi ve turnuvayı 5. sırada tamamladı.

Geçen sezon Plaj Voleybolu Kulüpler Liginde İstanbul’da dereceye giremeyerek finallere gidemeyen erkekler takımımız bu sezon Türkiye 5.si olarak çok büyük bir başarıya imza atmış oldu.

Takımımız bu dereceleriyle erkeklerde hem 150 puan hem de 1000 TL lik ödülün sahibi olmayı başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir