Namağlup İstanbul Şampiyonuz

Beşiktaş’ı oynadığı iki maçta da yenen takımımız namağlup set vermeden bitirdi.

Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi İstanbul Şampiyonası 6 Temmuz tarihinde yapılan maçlarla sona erdi.

Ligin ilk devresini oynadığı 3 maçta 3 galibiyetle lider bitiren Betül Dinç ve Damla Tilki’den oluşan takımımız ikinci devrenin ilk maçını Alternatif spor ile oynadı ve 21-9 ve 21-11 lik setle 2-0 kazandı.

Günün ikinci maçında Teşvikiye ile karşılaşan kızlarımız bu maçı da 21-10 ve 21-16 lık setlerle 2-0 kazanarak tamamladı.

Günün son maçında Beşiktaş ile karşılaşan takımımız bu maçta da diğer maçlarda ki gibi üstünlüğünü hissettirerek rahat bir oyun ile 21-12 ve 21-9 luk setlerle sahadan 2-0 galip ayrılarak oynadığı 6 maçta set vermeden tüm rakiplerini yenip İstanbul Şampiyonu oldu.

Ligi namağlup tamamlayan ekibimiz bu sonuçla Sinop’ta yapılacak Finallere katılma hakkı kazandı.2.devre maçlarını Kulüp Başkanı Nüket Yolaç ve Yönetim kurulu üyeleri de izleyerek takıma destek verdi.

Son maç sonrası Nüket Yolaç ” Bir kaç gün sonra 8. yaşını kutlayacak kulübümüz Geçen sezon Bölgesel Lig Erkeklerde İstanbul Şampiyonu olmuştu bu sezonda aynı başarıyı Plaj Voleybolunda gerçekleştirdik,sporcularımızı tebrik ederim özellikle yıllarlardır voleybolun içinde olan kulüplerin önünde bitirmemiz bizi gururlandırıyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir