HaberPlaj Voleybolu Haberleri

TVF Plaj Voleybolu İstanbul Etabı U18 Kategorisinde Bronz Madalya Arda ve Anıl’ın

İstanbul Şile Marin Beach Otel’de düzenlenen Plaj Voleybolu şampiyonası İstanbul etabı ilk gün maçlarıyla başladı.

Efeler ve Sultanlar liginde mücadele eden birçok voleybolcu yanı sıra plaj voleybolunda mücadele eden önemli oyuncular büyükler kategorisinde şampiyonluk için yarıştı.

Ayrıca turnuvada U18 ve U22 kategorilerinde de genç sporcular mücadele ediyor. U18 erkekler kategorisinde turnuvada kulübümüz sporcuları kürsüdeki tüm yerleri aldı.

U18 kategorisinde kulübümüz 4 takım ile turnuvaya katıldı. İstanbul Voleybol 1 (Muhammet Arda AKGÜL-Mehmet Anıl UYAN) takımımız ilk turu seri başı olarak maç oynamadan geçti.

İkinci turda turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan İstanbul Voleybol 4 (İsmail SEYLIĞLI-Baran TUTUMLU)’dan oluşan takımımızı 16-21, 21-17 ve 15-12 lik setlerle yenerek yoluna galipler grubunda devam etti. 

Yarı finalde bir kez daha mağluplar grubundan gelen İstanbul Voleybol 4 (İsmail SEYLIĞLI-Baran TUTUMLU) ile eşleşen takımımız bu kez maçı 21-14, 14-21 ve 13-15 lik setlerle kaybederek final oynama şansını kaybetti.

3.lük maçında yine yıldız takım sporcularımızdan oluşan sporcularımız madalya mücadelesi yaptı. Bronz madalya maçında İstanbul Voleybol 1 (Muhammet Arda AKGÜL-Mehmet Anıl UYAN) takımımız İstanbul Voleybol 3(Yağız Efe YAVUZ- Berat ÇALIŞ) takımımızı 21-18 ve 21-18 lük setlerle 2-0 yenerek bronz madalyanın sahibi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir